ten který je

Riziko vykradení

Přešel jsem od Komerční banky k jiné,nehrozí mi tu nějaké vytunelování nebo vykradení konta?
http://img.na­dapenny.com/t20/110­02/nadap152531136­190231.jpg

Odpovědi
Miroslavst

Vykradení určitě ne, ale hrozí ti, že tě vycucnou. To banky umí.

mojitek

tak hlavne at te nikdo nevidi kdyz budeš „vkládat nějaké to konto“ :o)

venkovan

Stružok či banka – prašť jako uhoď. Ale pořád lepší uložit v bance než u tchýně.

boen

V dnešní době není žádná banka jistá ať soukromá nebo státní.
Vždy se najdou jistí koumáci, kteří dovedou banku vytunelovat.