Kajuss Noime

RIZIKA DÁRCOVSTVÍ OOCYTŮ

Dobrý den, vím, že je toho plný internet, ale i tak bych se chtěla zeptat, jestli tady má některá s Vás zkušenost s darováním vajíček a jestli to s sebou přináší nějaké rizika v podobě zhoršení zdraví, díky píchání hormonů, v budoucnosti neplodnost atd. Přece jen není nad osobní zkušenost:) Díky

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít starší odpovědi, třeba najdete to, co potřebuje.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=darov%C3%A1n%C­3%AD+vaj%C3%AD%C4%8Dka&s­a=Vyhledat