řidič

Řízení vozidla od 1.1.2010

jsem vybodovaný nedostal jsem ani zákaz řízení ani pokutu.Co se mi stane když budu řídit vozidlo ještě před uplynutím trestu 1 rok?myslím tedy od1,1,2010?
Doplňuji:
dostal jsem výzvu a ř.p.odevzdal a protože mám 12 bodů nemohu 12 měs řídit nebo ne?

Odpovědi
Standa1

Pokud jste neobdržel od dopravního inspektorátu výzvu k odevzdání řidičáku (za 12 bodů), tak můžete klidně řídit dál.

Ale jak to myslíte s tím „…před uplynutím trestu 1 rok“ ? Takže byl udělen nějaký trest? Nerozumím.