Avatar uživatele
Danik

Rizeni pod vlivem alkoholu a mareni

Dobyr den,
chtel jsem se informovat na sve sance u soudu, jez me ceka za necely tyden... nikdy jsem nebyl majitelem RP Byl jsem pred osmi mesici odsouzen za rizeni bez RP a rizeni pod vlivem alkoholu ( 1,8 ) na 5 mes. s odkladem 12 mes. Pred mesicem jsem byl zadrzen v aute a nadychal 1,6 --) mareni + rizeni pod vlivem alkoholu. Chtel jsem zjistit jake mam realne vyhlidky. Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4282 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Pokud bude soudce horně mírnej,tak možná vyváznete s další podmínkou a zákazem řízení,ale vzhledem k tomu,že jste zase pil,tak o schovívavosti soudce pochybuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

Na 200% počítejte s NEPODMÍNĚNÝM trestem odnětí svobody, a to nejméně ve výši 1,5 roku...

Každopadně vás čeká těch prvních 5 měsíců ´na tvrdo´ + trest za maření, který je 0-3 roky + trest za alkohol, který je 0,5-3 roky.

Kdyby soud přihlédl ke všem polehčujícím okolnostem a zamhouřil obě oči, tak vám z každého dalšího trestného činu vyměří nejméně 0,5 roku.

No a samozřejmě vás čeká zákaz řízení v délce, která se bude odvíjet od horní poloviny ´sazby´ , která může být až 10 let.

Řekl bych, že JSTE V HAJZLU !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Jednoduše řečeno, bledé, velmi bledé.
Čeká tě odsouzení jak sám říkáš za maření a za ohrožení pod vlivem návykové látky. Jelikož jsi to provedl v podmínce, tak zcela jistě ti bude proměněn trest na nepodmíněný a k tomu nepochybně ještě přídavek za to maření a ohrožení.
Když si někdo nedá říct, těžko radit. bohužel pozdě teď něco řešit. Na to, co ti hrozí ses měl zeptat předtím, než jsi sednul za volant.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickD

Reálné - žádné.
Když se přičte maření soudního rozhodnutí,tak "0"

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony