Misiwi

Řízení pod vlivem

Dobrý den Stando chci se zepta jestli mám nějakou šanci dostat ŘP dříve byl jsem obviněn z paragrafu 201 a dostal jsem podmíku na18 měsíců.Vzali mi ho 11.6.2009 na dva roky.a nadychal jsem2,14 promi­le.předem děkuji za odpověd.A jaký můžu mit postih když mě ted chití v autě?

Odpovědi
nicasca

nejsem sice Standa,ale tuhle situaci jsem zažil,na rovinu pokud tě teď chytí řídit,není to jen otázka řízení,neboť se bere v potaz vyšší paragraf a to je v tvém případě „maření úředního rozhodnutí“ a pokud jsi ještě v podmínce jdeš do basy, takže se na to ale Fakt po dobu podmínky vyprdni

standa

Doplňuji odpověď uživatele nicasca:

  • teoretickou šanci na vrácení ŘP máte v červnu 2010 (po půlce trestu)
  • žádost na podmíněné zkrácení trestu zákazu činnosti podejte ke dni 11.6.2010 ke stejnému soudu, který vás již odsoudil
  • ALE s největší pravděpodobností to nejspíš nedopadne…, soudy jsou přísnější v případech, kde je důvodem zákazu „alkohol“
  • jak již bylo řečeno, rozhodně NEDOPORUČUJI, abyste pokoušel osud a v době zákazu jezdil…, téměř na 99% byste dostal trest „na tvrdo“ a zákaz řízení by navíc byl prodloužen

To mojitek:

Lidsky rozumím vašemu emotivnímu vyjádření…a nepochybně máte na takovýto názor právo. Podle mého názoru se otázka nachází v kategorii „Právo a zákony“ a proto by odpovědi měly být spíše emotivně neutrální a věnovat se právní stránce veci. Ale jak říkám docela vás chápu…

mojitek

Reknu ti to takhle : ridit takhle ozralej a riskovat tim zdravi a zivoty nevinnych lidi dokaze jenom bezohledny bezcitny prase.

to standa : prave proto,jen at si to vyslechne..a mimoto- misto aby se kál,tak jeste uvazuje o tom jak porusit dalsi zakon.Takovy clovek neuvazuje nad tim co zpusobi jinym lidem,ale jenom nad tim co jemu samotnemu hrozi jako postih.Jak se rika : lepsi jedna facka,nez dlouhe vysvetlovani.

monarcha

lidi dělaj pod vlivem alkoholu i jiný věci,proč se všichni upínaj na řízení…

samozřejmě když tě chytěj tak jdeš,spíš bych tipoval,že tě už čapli…, najmi si právníka,ale moc ti nepomůže,jedině by to zahrál na domácí vězení