Avatar uživatele
K.Kasparova

Riskovat nebo hledat někoho jiného?

Dobrý den,
chci si nechat dát náušnici na vrchní část ucha.Když jsem šla k mé doktorce,tak mi řekla,že by to dělala poprvé tak hodně nahoru.Mám to riskovat a být její pokusný králík nebo hledat někoho jiného?
Doplňuji:
Nebála bych se,dokonce mi to nijak nevadí,ale přece jenom jsou tam určité nervy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Tom20 před 3655 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sova123

Radši bych neriskoval – zdravý je důležitější. Najděte si někoho, kdo to už někdy dělal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jak už jsem ti psal včera – poranění (proražení pro piercing) chrupavky není tak ´jednoduché´, jako propíchnutí ´kůže´ – ne, že by to ta doktorka nezvládla, ale hrozí trvalá deformace způsobená (z)hojením rány (vytvoří se vazivová tkáň) – taky se tomu říká karfiol nebo taky boxerské ucho, proto se obvykle chrupavka v uchu neperforuje.
Ta doktorka by to dělala poprvé, protože se to právě kvůli možnosti komplikací prostě nedělá – nejde o to, že bys „byla pokusný králík“ – ten průraz ti udělá kdekdo…
😉
A taky se koukni na http://files.nas­trelovani-nausnic.webno­de.cz/200000027-7f82a807cb/aku%20ucha1­.GIF – jde o akupunkturní body – jejich narušením (a posléze trvalým drážděním piercingem) si můžeš také ´zadělat´ na ´slušný´ problém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
msi

neriskuj ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

nemůžu mluvit z vlastní zkušenosti ;) , ale mám známého neurologa a ten mi sliboval, že až někdy budu chtít píchnout uši, ať nechodím nikam jinam, než k němu – ovládá i akupunkturu a tu díru do ucha umí umístit tak, aby neškodila… aby neovlivňovala právě nějaké akupunkturní body a nenadělala neplechu :)

námořníci (muži) si prý nechávali píchnout ušní lalůček proto, aby lépe viděli do dálky (dole jsou totiž umístěny body pro oči)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek