JájsemRaibek

Riskli byste přespat v tomto domě?

https://nasre­gion.cz/dum-ve-kterem-nikdo-neprezije-desi-celou-vesnici-164805?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu
Riskli byste v tom domě přespat, nebo se do něj nastěhovat?
Já osobně bych to na jednu noc šel vyzkoušet. Co vy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Přespat možná ano, ale musel bych mít GPS navigaci, abych se taky dostal ven. Stejně by mě ale zajímalo, kolik draze placených darmožroutů kromě prezidenta (který tam taky nebydlí) tam trvale je, nebo aspoň „pracuje“.

Další odpovědi
marci1

V domě na hřbitově? Ani za nic. 🙂

briketka10

Jedna noc a konec.

Kelt

Nevím, musel bych vidět vnitřek. Ale kdyby mi tam místní vyprávěli strašidelné historky, tak asi bych šel jinam.

punkdaftos

Ne. Přečti si knihu Trhlina od J.Kariky, aby si pochopil…

“Když se ztratíš a nevíš, kde jsi, je to malá smrt – vybočení nebo vypadnutí ze známého vesmíru. Stáhnou se ti vnitřnosti, zachvátí tě panika. Trochu se to podobá tomu, když se topíš. Pod vodou je cizí svět, nemáš kyslík, který potřebuješ k životu, za každou cenu se snažíš dostat na hladinu. Když se ztratíš a nevíš, kde jsi, nemáš základní souřadnice – kdo, kde, kdy -, které potřebuješ k životu stejně jako kyslík. Všechno je najednou zpochybněné, všechno. Uděláš cokoli, abys vklouzl zpátky do známého vesmíru, aby ses vynořil nad hladinu – do známého světa, a nadechl se smysluplnosti, bez které se udusíš. Můžeš být houževnatý, vzdorovat nepříjemné realitě, jak jenom chceš. Nakonec tě sejme vlastní hlava.”

Reezo

To už je spíš chatrč než dům. Každopádně by mi to nedělalo problém přespat v tom domě, jen bych nechtěl chytit nějakou nemoc z toho špinavého prostředí.

Není se čeho bát.

EKSOT123

Na Youtube je o údajně prokletém domě v Otíně u Stonařova. Osobně bych na takových místech bydlel jen v případě nutnosti.

Kepler

punk: že ty jsi jen tak malinko magor? Nebo jen nepochopený génius?