Avatar uživatele
hawranek

Rise and Fall na Windows 7

Ahoj, mám takovej malej problémek s instalací hry Rise and Fall. Po extrahování dám spustit jako správce, po chvíli (přece jenom to má skoro 3 GB) naběhne instalačka ALE- když se kouknu do složky v C:/ tak vidím, že nainstaloval jen 2 MB a hra tudíž nejede. Akorát jednou se mu „podařilo“ nainstalovat asi 1 GB, ale to tomu stejně moc nepomohlo…četla jsem nějaký fóra a tam psali, že jim to normálně jede, tak já nevím kde je chyba…někdo radu, zkušenost? mám windows 7 professional x32.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4688 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Vse, co jste si doted nainstalovala, si odinstalujte. (Neuskodi projet pocitac CCleanerem – http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=3.07­.1457 . Neni to mozna nutne, ale pokud tento program neznate, je dobre si jim jednou za cas procistit pocitac.)

Najedte si do Pocitace/Vase_CD/se­tup.exe – proste danou instalacku, ne autorun! Zkuste to instalovat pod pravym tlacitkem mysi – „spustit jako spravce/adminis­trator“.

Pokud ani to nepojede, pak si jeste zkuste nastavit kompatibiltu na windows XP-SP2. (Prave tlacitko na setup.exe – dat „Vlastnosti“ – nastaveni kompatibility.)

Melo by to jet. Pokud nepojede, je chyba nekde ve vasem pocitaci. (Chybi nejaka aktualizace neceho, ci neco podobneho.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek