hawranek

Rise and Fall na Windows 7

Ahoj, mám takovej malej problémek s instalací hry Rise and Fall. Po extrahování dám spustit jako správce, po chvíli (přece jenom to má skoro 3 GB) naběhne instalačka ALE- když se kouknu do složky v C:/ tak vidím, že nainstaloval jen 2 MB a hra tudíž nejede. Akorát jednou se mu „podařilo“ nainstalovat asi 1 GB, ale to tomu stejně moc nepomohlo…četla jsem nějaký fóra a tam psali, že jim to normálně jede, tak já nevím kde je chyba…někdo radu, zkušenost? mám windows 7 professional x32.

Odpovědi
chudst

Vse, co jste si doted nainstalovala, si odinstalujte. (Neuskodi projet pocitac CCleanerem – http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=3.07­.1457 . Neni to mozna nutne, ale pokud tento program neznate, je dobre si jim jednou za cas procistit pocitac.)

Najedte si do Pocitace/Vase_CD/se­tup.exe – proste danou instalacku, ne autorun! Zkuste to instalovat pod pravym tlacitkem mysi – „spustit jako spravce/adminis­trator“.

Pokud ani to nepojede, pak si jeste zkuste nastavit kompatibiltu na windows XP-SP2. (Prave tlacitko na setup.exe – dat „Vlastnosti“ – nastaveni kompatibility.)

Melo by to jet. Pokud nepojede, je chyba nekde ve vasem pocitaci. (Chybi nejaka aktualizace neceho, ci neco podobneho.)