terry

Říkáte si nějaké afirmace? Kdy a jak často?

Nejlepší odpověď
marijakes

Často. Když mi něco nejde, když nemám do něčeho chuť, když se mi daří......a pomáhá mi to hodně. Je to takové pokecání si sama se sebou. A není nad to, pokecat si s inteligentním člověkem. 😁

Další odpovědi
zjentek

celý život si říkám: neboj, jednou bude lépe ,) ..už je z toho spíše meditace ,)

pl4toon

Celkem často. Pomáhá mi to :) Hlavně po ránu, když se nemůžu vykopat z postele a už potřetí odmáčknu dospání na budíku :D

Damiana

Jenom druhým. 🙂

marci1

Většina z nás si je říká tak říkajíc proti sobě : dnes vypadám hrozně, mám nemožné vlasy, krátké nohy apod. … Spíše bychom si měli říkat : dnes jsem šikovná, stihla jsem hodně práce, vypadám hezky apod. … Já si nejraději říkám : Nikdy nebudu tak mladá jako jsem dneska ! A taky : Měj se ráda taková jaká jsi a nesnaž se nikoho předělávat !