hanulka11

Říkáte nějak svému počítači?

Nejlepší odpověď
Myšák V.

No jasně…Tydýt
Vždycky mu říkám"neser tydýte,neser"))))

Další odpovědi
mosoj

Občas u počítače říkám " ty vole", ale abych pravdu řekl nevím komu to říkám jestli počítači nebo sobě.

quentos

já ne, ale odrovnal mě bratranec. Ten svému PC říká „dědek“ a počítači svého nevlastního syna pro změnu „Bobík“.

flodur

jÁ SVÉMU notebooku říkam VERGL.A využívání počítače verglování:-D

Terryle

Jo, prvnímu noťasu jsem říkala neochvějně Mašín, protože spolubydlící měla stolní počítač, děsnou křusku, a říkala mu Máša, což vzniklo z mašiny. Takže jsme měly Mášu a Mašína. Ale u novýho noťasu se to moc neujalo – řekla bych, že to je mašín druhem, ale jméno nemá…

lorja

Noťasi,pustíme se do práce.