hanny 2

Říkáte na návštěvě ze slušnosti,že Vám to jídlo chutná,i když Vám nechutná?

Nejlepší odpověď
redy

Když mi nechutná tak jen poděkuji,když chutná tak nešetřím chválou.

Další odpovědi
anonym

Jen jednou jedinkrát,bylo to v rodině.Dodnes na to ale hostitelka vzpomíná.Jinde,kde­koliv na návštěvě ještě nikdy.Mám štěstí,všude dobře vaří.

Drap

Většinou to neříkám. Pokud mě nechutná, řeknu že bych to dělal jinak. Stává se mi to ale málo

anonym

Ne,neříkám to ze slušnosti.Prostě narovinu řeknu zda mi chutná či nikoliv a ať si hostitel(ka) říká co chce.

Hykam

Nejsem nijak vybíravý, sním téměř všechno a když něco nejím, řeknu to rovnou a s díky odmítnu 🙂

iceT

Doma jez co máš,u cizích co ti dají-to říkávala mamka,když jsme se ofrňovali nad jídlem.
Nemám problém sníst vše co se mi předloží.

briketka10

tam kam chodím vědí co mám ráda, tak všechno sním a i vypiju :D
a jinam nechodím, sestřinu rajskou nejím a stejně mi ji furt podstrkuje nechápu ??

Conchus

Nevím, zda bych nebyl srab a řekl to na plná ústa. Tak raději nikam s manželkou nechodíme a jíme fantastická jídla doma.