bolak

Říkáte častěji ano nebo ne?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
WeeBear

Ano

Ano, ano, ano… Jsou situace, kdy bys měl souhlasit, pokud si nechceš dělat nepříjemnosti (například co se sousedů týče, není dobré dělat si zlo mezi lidmi, které denně potkáváš), ale samozřejmě je i odmítnutí důležité a mnohdy namístě. Jsem sangvinik, vše se snažím rozumně vyřešit, ale člověk si musí někdy „dupnout a nenechat si s*át na hlavu“.

Další odpovědi
Damiana

Ne

NEdělejte to, Neblbněte, NEbojte se, NEponižujte se, NEposlouchte tolik, NEničte se, NEbrečte, NEubližujte, NEkritizujte pořád, …
(ANO, musíte se naučit říkat NE.)

anonym

Ano

Jsem flegmatik, tak je mi to jedno.

pusinka50

Ano

Když nejde o život a když můžu vyhovět, tak říkám ano. Když jde něco proti mým názorům či pocitům, tak říkám ne. Většinou se snažím vyhovět, ale páteř při tom neohýbám

vitezove11

Ano

Doplňuji:
i NE

samicek333

Ano

pizlicka

Ne

skoro vždy se stavím s neochotou.ja nevim,ale kdykoli zacnu byt pristupna,jako by se to proti me otacelo.

anonym

na " urcite " veci rikam nekolikrat za sebou : ano , ano, ano … a dostavam na to odpovedi , nekolikrat za sebou : ne ne ne !! ( a uprk k tomu ) :(