jirka F

Říkali jste někdy,někomu o tom že jste tu zaregistrováni,nebo jaká je tady vaše přezdívka?

Nebo je to vaše tajemství.

Za mě,to raději nikomu neříkám jen opravdu diskrétně co kdyby.

Nejlepší odpověď
Kepler

b) ne,je to moje tajemství

Další odpovědi
Rokio

a) ano,říkal ale jenom rodině a známím nikomu cizímu ne

Zde se píše známým jako mladým.

Funna

b) ne,je to moje tajemství

ne…ale není to moje tajemství, jen to nikoho to nezajímá, tak proč to vykládat lidem, kterým je jedno, že tato stránka existuje???

anonym

c) jiná odpoveď

A proč bych to měl někomu říkat, taková informace by snad ani nikoho nemohla zajímat nezajímala, uvažujte, co je komu po tom? 🙂

mosoj

c) jiná odpoveď

Nikomu to říkat nemusíš. Vždy se najde šťoura, který to vyšťourá.

Dochy

c) jiná odpoveď

Není to tajemství, ale nemám potřebu to vytrubovat lidem co to vědět nepotřebují…

anonym

Kdysi za komunismu se v kinech před každým filmem promítal krátký propagandistický blok pečlivě vybraných zpráv které měly ilustrovat jak dobře je nám v sovětském svazu. Když promítali zprávu o tom že v sovjeckém sajuzu v jakési díře odchovali 120procent prasat proti plánu, divák nevydržel muka a nahlas pronesl „Tato informace má pro mne cenu zlata!“ 🙂 … tím jen volně parafrázuji že absolutně nikoho nezajímá pod jakou přezdívkou se tu vyskytujete a to cu píšete a odpověd „řekl jsem to všem lidem“ ve mne vyvolala vzpomínku na tento Donutilův vtípek.