Baromut

Říkali byste člověku co říkal, když byl opilý a nepamatuje si to?

Pokud to třeba bylo o vás (nic hezkého) a vás to trápí?

Nejlepší odpověď
klumprt

Kdyby to byl třeba dobrý kamarád a dopustil by se v opilosti nějaké nepřístojnosti, za kterou by se měl omluvit, tak bych mu to řekl, aby koupil fofrem kytku a upaloval své faux pas vyžehlit.

Další odpovědi
gecco

Ne, jaký by to mělo smysl??

Spíše bych si pamatoval, jak o mně dotyčný smýšlí…
😉

Stingo

Ja když se opiju, pamatuju si absolutně všechno. Jestli jen dotycny nezačal rikat, co si mysli.

anonym

Samozřejmě a ještě bych něco přikrášlil, ať se z toho třeba i potento!

anonym

EHM.EHM:Ty protivo protivná,ty satane jakejsi,když neumíš chlastat tak nechlastej!

střevo

tak tys přišla dom vopilá, ležela na zemi , a tvůj přítel si přived souseda aby mu pomoch tě svlíknout a dát do postele…
to je vostuda