Tresnicka096

Říkají, že jsem malá, ale já si to nemyslím. Jaký mate názor vy? Je mi 15 a výšku mám 155 cm.

Nejlepší odpověď
still

Nejsi malá, jsi tak nějak akorát na to, aby to byla v životě výhoda :) My muži máme rádi menší ženy, jsou nám sympatické a cítíme se s nimi dobře, vzbuzují v nás ochranitelský pud a pocit, že jsme páni tvorstva. A máš navždycky zajištěné téma k hovoru :)

Další odpovědi
mosoj

Jsi malá, ale nemoc to není. Co je malé to je hezké!

marci1

Neboj, jsi v normě. Konečná tělesná výška je u 95 % dívek 152 – 174 cm (průměrná je 163 cm). 🙂

Zdroj: http://www.vy­rostu.cz/Je-t%C5%99eba-se-znepokojovat/O-poruch%C3%A1ch-r%C5%AFstu/Co-je-norm%C3%A1ln%C3%AD-r%C5%AFst

Drap

Jestli je něco velké nebo malé lze usoudit až tehdy, když to s něčím srovnáš. Netuším s čím tě srovnávají ti co to říkají. Z mého pohledu na tvé výšce nevidím nic zvláštního. Osobně znám ještě menší a samozřejmě i větší.

michalds

neboj, 99% dívek je v rozmezí 100 cm až 210 cm ;) tvého věku

Arne1

Pro mne bys byla malá. Ale pro někoho jiného třebas ne.

yuko

Merim 170, pripadam si akorat. Budes-li stat vedle me, budes pro me mala, budu-li stat vedle 180 cm holky, tak si budu pripadat mala ja. Rika se, co je male, to je mile. Zrovna jeden kolega z prace tvrdi totez. Takze jsi mala, ale treba jeste o par centimetru porostes. Ma to svoje vyhody i nevyhody, ale je dobre, ze si pripadas akorat a nemas z toho komplex, to by byla chyba. Muzi Te budou milovat tak i tak, at jsi mala nebo velka.