Avatar uživatele
manon

Říkají vám něco pyžamové dny? A nakolik vás oslovují pyžamové věčírky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, johana 56, redy, anonym před 4138 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Z dětství si vybavuju jen jednu pyžamovou diskotéku. Jako sranda dobrý. Poslední dobou ale už v pyžamu do společnosti nechodím. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

cosi o nich občas zaslechnu, ale neříkají mi nic. Osobně pyžamo moc nepěstuju, já radši noční košile

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Sice říkají, ale mám s tím trochu problém. Nepoužívám pyžamo, spávám nahý a někteří potom hledí dost divně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Před lety jsem slyšel a potom viděl obrázky z Pyžamového bálu. Uspořádalo ho jedno sdružení mládeže pro své členy a příznivce a podle snímků si to všichni užívali. A pro erotomany- ač v pyžamech, tak všichni slušně, bez erotických provokací. Bylo to víc o fantazii v čem kdo přišel, než o sporém oblečení (kdo by taky lítal po sále jen v košilce či trenclích).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
frankie89

já si pyžamový den udělám tak jednou do měsíce, celý den se válím v pyžamu, popíjím čaje a čtu si.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Lidi už neví co vymyslet… :P

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Drap: Taky asi neví, co je pyžamový den :D

před 4138 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

quentos: No, myslím, že na večírku by Tě v té noční košili docela uvítali :) Já o nich zatím taky jen slyšela, nebo viděla v cizích filmech…

před 4138 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Já viděla v českém filmu v noční košili křečka. 🙂

před 4138 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

:D

před 4138 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad manon, já mám už pět dní pyžamový den. Mám problémy se zády, pyžamo je jediné, co se mně celkem dobře obléká. 🙂

před 4138 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

annas: Ty vynucené, to není asi to pravé, tak snad se to brzy zlepší :)

před 4138 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek