manon

Říkají vám něco pyžamové dny? A nakolik vás oslovují pyžamové věčírky?

Nejlepší odpověď
kapka

Z dětství si vybavuju jen jednu pyžamovou diskotéku. Jako sranda dobrý. Poslední dobou ale už v pyžamu do společnosti nechodím. 🙂

Další odpovědi
quentos

cosi o nich občas zaslechnu, ale neříkají mi nic. Osobně pyžamo moc nepěstuju, já radši noční košile

Drap

Sice říkají, ale mám s tím trochu problém. Nepoužívám pyžamo, spávám nahý a někteří potom hledí dost divně.

venkovan

Před lety jsem slyšel a potom viděl obrázky z Pyžamového bálu. Uspořádalo ho jedno sdružení mládeže pro své členy a příznivce a podle snímků si to všichni užívali. A pro erotomany- ač v pyžamech, tak všichni slušně, bez erotických provokací. Bylo to víc o fantazii v čem kdo přišel, než o sporém oblečení (kdo by taky lítal po sále jen v košilce či trenclích).

frankie89

já si pyžamový den udělám tak jednou do měsíce, celý den se válím v pyžamu, popíjím čaje a čtu si.

MonkeyKing

Lidi už neví co vymyslet… :P

manon

Drap: Taky asi neví, co je pyžamový den :D

manon

quentos: No, myslím, že na večírku by Tě v té noční košili docela uvítali :) Já o nich zatím taky jen slyšela, nebo viděla v cizích filmech…

kapka

Já viděla v českém filmu v noční košili křečka. 🙂

manon

:D

annas

Ad manon, já mám už pět dní pyžamový den. Mám problémy se zády, pyžamo je jediné, co se mně celkem dobře obléká. 🙂

manon

annas: Ty vynucené, to není asi to pravé, tak snad se to brzy zlepší :)