EKSOT123

Říkají něco data vypuknutí konfliktů, je tu nějaký numerolog?

Bráním se pověrám, včetně numerologie. Ale někdy se vyskytnou podivné shody. Zrovna koluje na internetu:

První světová válka začala 28. 7. 1914; 28 + 7 + 19 + 14 = 68 součet cifer jednotlivě 32 (2+8+7+…)
Druhá světová válka začala 1. 9. 1939; 1 + 9 + 19 + 39 = 68 sečteno jednotlivě 32
Ukrajinská operace začala 24. 2. 2022; 24 + 2 + 20 + 22 = 68; sečteno jednotlivě 14

ale 6 + 8=14 a
3 + 2 = 5 a 1 + 4 = 5

Je i spousta jiných náhod, jako události, které se staly v souvislosti s třináctkou. Ta má prý svůj původ v knize Ester. Zajímavá je např. hra s čísly data zvolení posledního papeže. Ale přesto myslím, že většina významných událostí nemá žádné zvláštní číselné shody. Co myslíte, jak to snese statistika, nebo jak a co myslíte?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Otázka už tu byla: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-ma-vyznam-cislo-68

Další odpovědi
_Bůh_

Podle mě je Putin blbeček, válka mohla vypuknout 22.02.2022 ve 22:22, ale on čekal až do 24.2.
PROMARNĚNÁ PŘÍLEŽITOST LVL 9999

Mimochodem, co to je Ukrajinská operace? Není to Druhá světová operace, ale druhá světová válka. Stejně tak je na Ukrajině válka.