Kelt

Říká Vám někomu něco jméno Anthony Robbins?

Doplňuji:
Ano, mohu otázku specifikovat, určit zaměření, ale šlo mi hlavně o zjištění, zda někdo o dané problematice něco ví. Nejde o to kolik lidí odpoví správně. O A. Robbinsovi se můžete dočíst na spoustě odkazů. Je to motivační řečník, autor populárních knih o NLP, bydlí v Kalifornii. Autor knih – Nekonečná síla, Probuďte obra ve svém nitru atd. Buď o něm někdo slyšel nebo ne. Ten kdo slyšel, to napíše do odpovědi. Kdo neslyšel, nebude psát nic. Ale to není nic neobvyklého, každý se vyzná v něčem jiném a nebude psát o tom, čemu nerozumí.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, spisovatel, píše o rozvoji osobnosti, jak se zdokonalit, o sebedůvěře atd…
Hrál i ve filmu „Těžce zamilován“ 🙂

Další odpovědi
Radomír.cz

Mně ne. Měla jsi napsat, kdo to je, např. zpěvák, herec, aj.
Ale jinak dobrá otázka.

briketka10

porušuješ pravidla této poradny
vkládáš otázku a znáš odpověď !!