Říká vám něco obžerství?

Já se najedl tak,že bych na břiše blechu zabil! 🙂

Nejlepší odpověď
beer

Jakýpak obžerství? Su tlusté, protože nésu líné pořádně se nažrat.. )))

Další odpovědi
dědapetr

Nic jen z doslechu.Mám dietu,co obnáší žádný živočišný tuk,bez cukru a 6× denně malou dávku jídla.Vnučka sní víc.

iceT

Jeden ze sedmi smrtelných hříchů,ale když ono to jídlo je tak dobré…:-)

anonym

Do 12.00 mi to nic nerikalo … zato ted – jeste v 16–00 vim o co jde ! Svagrovou , ktera navarila nenavidim. 🙂 -iv-