Avatar uživatele
anonym

Říká vám něco datum 11. září 2001?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, gecco, lejdy.můn před 3143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Aby ne, vidím to jako dnes. Akorát tehdy jsem ještě nevěděl, že to údajně je ještě větší prasárna, než jak to bylo oficiálně prezentováno…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Vtedy som si uvedomila, že Dvojičky a mnohých ľudí už neuvidím. Bol to šok vidieť ich smrť v priamom prenose, akurát som bola na spojení s …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Vzhledem k tomu, že jsem zrovna sloužil v Liberci, kde ze mě chtěli udělat chemika-průzkumníka, ČVO 571, tak ve mně hrklo, protože to tenkrát smrdělo válkou, jako nikdy předtím za mého života.
No, pak byly příštích pár měsíců pohotovosti v kasárnách, postupně 90% – 80% – 60%, což znamenalo smrdět tam bez vycházky. Pokud si vzpomínám, tak jsme to snášeli poměrně trpělivě a disciplinovaně.
Dozorčí vchodu dostali na záda osmapadesátku s vyndaným zásobníkem, aby někomu neublížili. Zavedly se hlídky, které obcházely kasárna s dvacetikilovou vysílačkou RF13 na zádech. (Ta má signál asi 15 km, objekt by se nechal kontrolovat s něčím kapesním, ale asi to bylo v zájmu naší fyzičky.) Dvakrát denně se měřila v kasárnách radiace, na určeném místě v 20 cm a 100 cm nad zemí. (No, měřila, spíš ze zapisovaly nějaké hodnoty do přiděleného deníčku.)

Později jsem se doslechl, že třeba u kasáren Hradní stráže na Loretánské ulici, chtěl jeden z plukovníků stavět kulometná hnízda…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Vždy jsem nesnášel dějepis. Data můj mozek úmyslně vytěsňuje z dlouhodobé paměti. Jediné datum, které si opravdu 100% pamatuju, je datum mého příchodu na svět.

@quentos: já vím, že slovo „datumy“ je neprávné, ale použil jsem ho úmyslně, abych jednoznačně odlišil homonyma „data“ – datumy × údaje. 😉 jelikož údaje můj mozek nevytěsňuje – pouze datumy 🙂

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, byl to pátek a jelikož jsem byl u spolku králíkářů, tak jsme už od rána pilně připravovali sobotní výstavu králíků a nikdo neměl čas sledovat rádio a zprávy.Až v odpoledních hodinách, kdy přišla další posila na přípravu, tak nám říkali co se děje.Pak někdo doběhl pro rádio a to bylo puštěné do našeho zesilovače abychom to všichni slyšeli.
No a po letech najednou zjišťujeme, že si to američani udělali sami jen aby měli důvod napadnout Irák.Pokud se člověk dívá na padající dvojčata, tak skutečně zjišťuje, že to byla řízená demolice.A kdo tomu nevěří, tak ať se podívá na netu, jak padají baráky sami od sebe a jak padají, když se odstřeluje patro po patru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tenkrát jsem se po obědě doma natáhl a zdříml.Po probuzení jsem si dal kafe a pustil TV.To co jsem viděl byl šok.Dodnes mám takovou symboliku.
Před probuzením,re­lativně klidný život.Po probuzení,konec starého světa a začátek epochy zla a zvěrstev která trvají do dnešních dnů.
Ono to začalo doutnat po 2 světové válce v Palestině a také od r.1979 v Afghá­nistánu.Ani nechci vědět co bude za rok nebo za dva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zorro

Jestli se nepletu, tak úterý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

pec nám spadla, vim

(ono při takový neustálý mediální masáži se tomu snad ani nedá uniknout, aby člověk nevěděl..)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

jo, popíjeli jsme po šichtě litovel jedenáctku a pingl zapnul TV, to se podívejme co se děje, Bush měl ukazováček velmi blízko červeného tlačítka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nakobyl

jo,stavěl jsem komín

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

zorro, jsi první vlaštovka stupidních odpovědí.

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zorro

Odpovídat inteligentně na tvoje otázky je házení perel. Já jsem jen čekal, který alternativně inteligentní s tím přijde jako první.

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Otázka nebola položená: „na aký deň pripadá dátum 11. září 2001“ Ak nemáte čo inteligentne odpovedať neodpovedajte.
Aspoň z tohto nešťastia tisícov nevinných obetí si nerobte srandu. Mňa osobne sa to dotklo, ako snáď aj vidíte z mojej odpovedi.

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zorro

nem értem

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

tomuto snáď porozumiete:
Felmerült a kérdés: „Milyen nap a lejárat napján szeptember 11, 2001“ Ha nem reagál olyan intelligensen válaszolni.
Legalábbis ez a katasztrófa több ezer ártatlan áldozat nem tett viccel. Én személy szerint megsértődött, mint talán látod a válaszom.

Otázka nebyla položena: „na jaký den připadá datum 11. září 2001“ Pokud nemáte co inteligentně odpovědět neodpovídejte.
Alespoň z tohoto neštěstí tisíců nevinných obětí si nedělejte legraci. Mě osobně se to dotklo, jako snad i vidíte z mé odpovědi.

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zorro

Děvenko, zkus buzerovat někde jinde. Třeba tam, kde jsi kápo.

před 3142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek