dust8

Říká se, že šváb i bez hlavy nějaký čas ještě žije, ale v jakém smyslu, když mu chybí mozek?

Co pak řídí všechny jeho smysly? Nebo je v nějakém komatu?

Může žít bez hlavy i roky?

Odpovědi
aliendrone

Má/nemá mozek – to je fuk. Kepler třeba MÁ mozek, ale protože je zcela vytížený (dokonce PŘETÍŽENÝ natolik, že musí odletět 1. třídou tryskáčem do zahraničního wellnessu k NUTNÉ regeneraci!) chlívárnami, tak mu nezbývají kapacity na nic dalšího. A přeci stíhá prskat sliny jedovaté na nejskvělejšího, nejúžasnějšího a nejkrásnějšího etc. aliendrona bez nejmenších potíží! :)

Jde totiž o čistě reflexivní činnost, ke které mozku netřeba. Podobně Kepler zvládá i sosání ethanolu a dalších psychotropních látek, zkrátka NIC divného. A když to zvládá takové individuum jako Kepler, což teprv jednoduchoučký šváb. :)

dust8

Dokáže se ještě pohybovat, souložit atd?

aliendrone

Šváb? Nevím to jistě, ale pohyb prý zvládá. Kepler v POHODĚ zvládá oboje. ;) :D