annas

Říká se, že je třeba být tolerantní. Je nebezpečnější tolerance k nesmiřitelnosti, či nesmiřitelnost k toleranci?

1.část známé tvrzení, které stále slyšíme.

2. část z knihy Aforismy pro ty, kdo si myslí, že jim to myslí od Jana Sobotky

Obrfázek
https://pixaba­y.com/cs/photos/po­depsat-tolerance-ozn%C3%A1men%C3%AD-les-5049877/
Obrázek

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že v důsledku to vyjde na stejno. Vždy je nutné vyhodnotit současnou, právě vzniklou situaci.

Další odpovědi
_Bůh_

Máš to napsaný na tý značce, víc zřejmý to asi být nemůže

annas

Bůh,

op
opěět jste neodpověděl na otázku. Na obrázku je nápis Tolerance a náznak , kde je třeba btýt tolerantní. To si každý může přečís . Ale necjhápu, že tak dokonalý Bůh nepochopil otázku, v noíž jse o vztah tolerance a nesmikřitelnosti = zarytosti, zatvrzelosti, neústupnosti, nekompromisnosti.

Když nevím,. tak neodpovídám. Přece mnluviti stříbro, mlčeti zlato, mysliti potíže.