fcoop

Říká někomu něco výraz „voklapoušit“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
GM

Ano

Ano, výraz z mé rodné řeči, hádejte které, správně „voklapóšit“. Např. zvoklapóšený kvítka = zvadlé květiny.

Další odpovědi
Terryle

Ano

Když jsem to od mamky slyšela poprvé, málem jsem se potrhala smíchy. Teď už jsem se to taky naučila – je škoda, aby tak nádherný slovíčko bylo zapomenuto!
Zajímalo by mě, kde se to vzalo… kdyby se to říkalo o zvířatech, tak neřeknu, ale kytka? a klapat uši? :)

anonym

Ne

Syd

Ne

Kubas11

Ne

filva

Ne

samicek333

Ne

DusanOrlik

Ne

fcoop

Měl by to být moravský výraz.