Braník

ŘÍdili jste někdy auto pod vlivem?

Máte nějaké hříchy při řízení auta?
Doplňuji:
Ice T,to ale není hřích,ptal jsem se na hříchy a ne na to ,že auto nemáš a že alkohol nepiješ!

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Protože mne řidičák živí, tak rozhodně né. Ani kdyby mne řidičák neživil. Mám pro řidiče s alkoholem v krvi daleko horší slova než jen „hřišníci“.

Další odpovědi
Rocker

Hříchů při řízení mám spoustu,ale většinou se jedná o nedodržování rychlosti mimo obec.Pod vlivem bych do auta nikdy nesedl,to může udělat jen dement.

jirkajirka

Někdy řídím auto pod vlivem své manželky.

Funna

jo..když mi bylo necelých 19 (to už je dávno promlčené .-))…byla to opuštěná silnice, jela jsem jen pár kilometrů a nic se naštěstí nestalo, ale i tak mne to auto dost potahalo…a bylo to určitě dobře, protože od té doby, protože vím, co to se mnou dělá, jsem se zařekla, že UŽ NIKDY VÍCE…a dodržuju to…

Deli

Ne, pod vlivem jsem nikdy neřídila. Nejvíc toho najezdím s dětmi v autě, to chce opravdu čistou hlavu.
Hříchy? Jo, loni projetá červená. Hřích jsem přiznala, pokutu zaplatila, bodíky dostala… První pokuta za 15 let řízení. Nestydím se za ni.

iceT

Auto nemám,auto neřídím,alkohol skoro vůbec nepiju
Doplňuji:
Tak v to případě asi nehřeším,ne?

anonym

Ano řídil, ale v r.1986.Na odpolední směně jsme slavili můj svátek (vím, že se to nesmí, ale tenkrát to bylo normální) a po příjezdu domů autobusem, mě manželka oznámila, že to na ni přišlo(byla v jiném stavu).A protože to byla naše třetí dítě a ty už se derou na svět rychleji než první, tak jsem vzal auto a manželku jsem vezl 10 km do porodnice.Byl jsem připravený, když mě chytnou policajti, tak jim předám manželku (i když tenkrát byl zákon, že v případě nouze do nemocnice řidič mohl dojet podnapilý a zpátky už ne) a auto tam nechám a domů dojdu pěšky.
Vše jsme stihli včas a manželka po patnácti minutách po příjezdu porodila.
Přespal jsem v autě na parkovišti před porodnicí a ráno jsem odjel domů (no možná tam ještě nějaký zbytkový alkohol byl).
Od té doby jsem pod vliven nikdy nejel, ale občas překračuju rychlost (i když třeba jen o 10 km, padesátkou málokdy v obci jedu, spše k té šedesátce).

aramah

Ne jen ta rychlá jízda ale to semtam ujede každému jinak X let bez nehod a se všemi body:-)

Matthew

Jednou jo, ale jenom v naší ulici :) Nikdo nebyl doma a sousedi potřebovali kvůli stěhování, které se konalo na druhý den časně ráno, přeparkovat auta jinam, a bylo to zrovna v pátek večer když jsme oslavovali. Ale jinak bych za auto v životě napitý nesedl :)
Doplňuji:

  • mělo tam být za volant =^) a ještě doplním, mám řidičák tři roky a za tím žádný hřích ani bod dolů :)

honza19hk

jednou ale nezbývala mi jiná možnost.jel jsem jen cca 15km, ale nebyl jsem zas tak nalitej abych neměl auto pod kontrolou.Víc bych to ale neudělal, nechci přijít o papíry.

zjentek

řídil jsem auto pod různými vlivy, třeba pod vlivem měsíce. Hříchy při řízení mám, jelikož jsem stál v zóně zastavení ..na co se to tady sakra ptáš?

annas

🙂

anonym

Ptá se, jestli jsi někdy řídil auto opilý !

zjentek

tak proč to tam neuvede? Proč se na to nezeptá? jžš..