rob1

Řidičák od 17-ti, náplň výuky?

Dobrý den,
mám otazku ohledně řidičáku od 17-ti.Jestli se dělaj i jizdy v 17 nebo zda jsou až po osmnácti.
Děkuji
Doplňuji:
zapomněl jsem zmínit na co :) samozřejmě na auto sk.B

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

jízdy a výuka před 18 rokem, zkoušky nejdříve den po dovršení 18 let, pokud se jedná o řidičák B, pokud jde o skupinu T, tu je možno získat už v 17 ti

Další odpovědi
cochee

Nevím jak je to teďka, v době, kdy jsem dělal řidičák já, jsem dělal všechno – jízdy, zkoušky – a do řidičáku mi napsali, že oprávnění na tehdejší skupinu B mi platí až od 18 let věku (dělal jsem zároveň i skupinu A, tu jsem mohl řídit už v 17).

huxa

naprosto stejně, jako bys je dělal v patnácti, šestnácti, osmnácti či v padesáti

cukrar

Lukáš má pravdu!!