janesis

řidičák na rok?

Přítel právě dokončil autoškolu a čeká na papíry.Jeho kolegové mu říkali, že je dostane jen zkušebně na jeden rok.A jestli bude v této době mít bouřačku tak mu ho odeberou..přijde mi jako hloupost, že by něco takového schválili..Nevíte o tom něco?

Nejlepší odpověď
Ella

Je to hloupost, řidičák bude mít dokud nenasbírá dost bodů na jeho odebrání =)

Slyšela jsem, že o tomhle ve vládě uvažovali – že dají řidičák začátečníkům na rok a pokud v té době neporuší pravidla, nezpůsobí nehodu a nic, tak mu ho nechají, jinak ho budou mít právo odebrat a pro opětovné získání se snad zkoušky budou muset dělat znovu…

Další odpovědi
Ar

Myslím že vám to „přijde“ správně
Kolegové ho chtěli nejspíě jen „vyjančit“ Přesto je samozřejmně lepší se tě, bouračkám vyhýbat.