Dr. Darko

Řidič Uberu mi v Praze zastavil, aby natankoval. Jaké mu mám dát hodnocení?

Nejlepší odpověď
Edison

Mno… podle mého skromného názoru přijel na zakázku nepřipravený. Svědčí to o neprofesionalitě. Taknuje se před přijetím zakázky.

Další odpovědi
JájsemRaibek

On nesmí tankovat? Pokud potřeboval, tak to tě měl tlačit nebo co? :D

elkon

Až bude jezdit na vzduch, tak nebude tankovat. Žádný problém v tom nevidím.

autacek

Tak lepší, než aby auto zastavilo s prázdnou nádrží samo. Víš co se říká, aby ses náhodou nepotento.

dubraro

Asi podle toho, jak se choval. Natankovat taky někdy musí, na vzduch to nepojede. Možná se mu předtím tak nahromadily objednávky, že neměl volnou chvíli na tankování.

Bobek 2

Hodnocení dej podle toho, jak jsi byl s takovým výkonem služby spokojený. Což záleží i na tom, jak to řidič umí zákazníkům podat.

Já zase když jsem kdysi zamlada dělal autoškolu, tak instruktor využíval cvičných jízd k tomu, aby si nakoupil. Pěkně jsme mu zastavili u všech obchodů, kde chtěl něco koupit, pohlídali mu auto a po pár jízdách měl odpracováno i nakoupeno. A my jsme se naučili parkovat na délku i napříč.

Kryšpín

Dát mu –5 a stěžovat si v lampárně.