paťas24

Řidič traktoru.

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli když si udělám řidičák na traktor tak jestli seženu na prázdniny nějakou brigadu jako traktorista? Ptám se hlavně proto, že mě je 17 a nemám žádné zkušenosti. Předem moc děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Löwe

Hledej šmudlo.
Zkus napsat třeba www.kdesezenu­brigadujako17le­ty.com

Ps: Jak to mame vedet? :D

Další odpovědi
Drap

Spíše ne. Dnešnítraktory jsou poměrně drahá zařízení a převážně mají své stálé řidiče. Nedá se předpokládat, že by ti někdo svěřil takový stroj bez zkušeností.

marci1

Obávám se, že v 17 letech by Ti asi traktor nikdo nesvěřil a to i vzhledem k tomu, že nemáš zkušenosti.

Pepa25

Je to možné, ale pozor – takové práce jsou velmi sezónní a závislé na počasí.

Raspov

Zeptej se v JZD, napiš jim, třeba si sežeň jen sezení u váhy nebo zametání v létě, pak ti třeba dají i lepší práce v traktoře :)