řidič neřidič mam nejakou nadeji

mam nejakou nadeji že mě bude odpusten zbytek trestu zakaz řízení vsech motorových vozidel nespůsobil sem žadnou dopraví nehodu bohužel sem řídil v opilosti a po 1 roce zastaven ač střízliv bez OP mam zákaz řizení del trvani 6 let dtto podmínka + navstevy kurátora a v dubnu budu mít za sebou 4roky e šance že mě neco z toho odpustí ? dekuji

Nejlepší odpověď
standa

´Amnestie´ se ná váš protiprávní čin nevztahuje.

Zkuste napsat žádost o prominutí (části) trestu zákazu řízení…, za to nic nedáte, i když šance je vzhledem k alkoholu velmi malá.