Režim spánku.

Jak a kde, mam nastavit počítač tak aby šel přepnout do režimu spátnku?
Doplňuji:
Ve windowsu XP

Nejlepší odpověď
Arni

Nevím jaký máte OS. Ve Vistě si každopádně buď najeďte na Ovládací panely – Možnosti napájení – a v levém panelu máte nastavení – To pro trvalé „uspání“ nebo kliknutím na Start – napájení – a tam si vyberete . Hybernovat a pod.

Snad to bude stačit.

Další odpovědi
janek66

Windows XP kliknout na START,VYPNOUT,US­PORNÝ REŽIM.

anonym

U XPé to mají jednoduché. Když odstraní potřebný prostor ke spánku, vždy to mohou zapnout zřejmě v nastaveních počítače. U Visty je to horší. Když odstraníte Správce souboru režimu spánku vyčištěním, (zabírá kolem 1Giga,) zapíná se příkazem v CMD. O tomhle psali v nějakém článku. Jak se to dělá si nepamatuji, musíte si to najít.

Ve windowsu XP? Tak v ovládacích panelech, nebo dotaz napište do vyhledávání v /Start/Nápověda a podpora.