endyis

rezavá koloběžka

Ahoj jak se mám zbavit rzi na koloběžce(vypadá jako muchomůrka)??Můžu jí potom něčím přelakovat?(pop­ř.čím??)
děkuji

Nejlepší odpověď
Sůwa

Odstranit drátěným kartáčem uvolněné částečky laku, dobrousit brusným plátnem, případně i nařít „barvožroutem“, čili Odstraňovačem starých nátěrů a znovu obrousit, nejlépe přípravky na vrtačku. Pak natřít odrezovačem a nechat zaschnout. Nátěr na povrchovou úpravu ti nejlépe poradí v odborné prodejně, stále se objevuje něco nového. Pohyblivé části koloběžky stříknout WD 40.

Další odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nebo-cim-odstranim-ze-starsiho-autolaku-rez-autolestenkou

HelpMine

nermálně vem šmirglpapír a jezdi potom a za chvili to bude dole