petka.s

Rexona nezradí vás?

Nejlepší odpověď
annas

Rexona mě nezradí, ani nemůže zradit, protože ji nepoužívám.

Neřeším, že je proti zápachu, potu i proti skvrnám.

Další odpovědi
marci1

Rytmus ti řekne, jak Rexona funguje: 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?time_conti­nue=25&v=bAnsPsHfkZ8

aliendrone

NE, jsem totiž STRAŠLIVÝ aliendrone, takže by si netroufla. A kdyby to náhodou nestačilo (možné je vše!), mám v záloze „příšerné duo Kepler – Edison“!

(už jen při psaní těch jmen se mi hrůzou zkroutila klávesnice!) ;) :D :D

zjentek

Netoužím po věrnosti, ráno se může sebrat a jít.

Drap

Neznám žádnou Rexonu, tak ani zradit nemůže.

quentos

Zradí, je úplně nanic. Žádná xdenní ochrana, jak tvrdí reklama. Za pár hodin práce už je zase účinek pryč.

orestez

Ty dáváš otázky. Někteří nerozdýchají. Ani přes Rexonu. Podpaží myji horkou vodou. Horší je to s nohama. Vyškvařit škvarky?

autacek

Zradila tě?

Kepler

aliene, tak teď jsi mně fakt nasral! Jak můžeš srovnávat mně s nějakým Edisonem?

orestez

„tyarezon“ tu as raison

Kepler

zase jsi sjetý, co?