Restart počítače -problém

Potřebuji poradit nejde mě restart počítače vždy to skončí u vypnutí bohužel znovu nenaskočí musím jej uplně vypnout a znovu zapnout měl jsem potíž se spouštěním počítače provedl jsen v nouzovým režimu pročištění super antispywarem vše co našel je v trezoru až na ten restart se vše spravilo předem díky

Nejlepší odpověď
Alesh

Zkus to přeinstalovat, jestli ti tam řádili chrobáci, pak je stejně nejlepší řešení to přeinstalovat, nikdy nevíš, co vše je namršené.

Další odpovědi
Michal Kole

Myslíte HW reset na bedně PC ? Může to být uvolněný odizolovaný kabel ve skříni, který se nějak dotýká kabelu an spínání PC (zkrat)

Skalda

zkus to jeste úprosvistet jinejma resenima. Zkus treba COMBOFIX. Kdyz ho zapnes tak ti tedy normalne nabehne jo?