quentos

Restart po připojení flashdisku

Taky se vám občas stává, že se po připojení flashdisku PC sám restartuje? (Zásadně ale nečekaně – kdykoli se tak pokoušíte „záměrně“ učinit, nic se neděje). Netušíte, čím by to mohlo být a jak tomu předejít?

Odpovědi
kenyrts

záleží na tom,aspoň u mne to tak bylo jaký flashdisk to je některý PC pozná okamžitě a u jinného,(měl jsem pújčený),PC taky restartoval,potom zahlásil,že našel nový disk.