Mousinek

Řešíte problémy hned nebo na poslední chvíli nebo vůbec?

Nejlepší odpověď
quentos

pokud to jde, tak hned. Už tak mi stačí v sedmadvaceti ta spousta šedivejch vlasů, nechci zadělávat na další.

Další odpovědi
iq

Já se snažím řešit problém okamžitě jak nastane.Pokud to neudělám,musím na to neustále myslet a zžírá mne to.Ale musím říct,že pro okolí je to kolikrát otravné a plno problémů by se dalo klidně odložit bez vážných důsledků,no ale stejně to musím řešit hned:-)

vlastina

Postupně-dle důležitosti.

FilosofovaEm

Já ihned, můj manžel vteřinu před termínem. Chci ho kvůli tomu zadusit 🙂

rybíz

Většinou hned, ať mám klid, ale některé vůbec, protože tak nějak vyšumí nebo se vyvinou jiným směrem a pak je teprve hned řeším.