hanny 2

Řešili byste to také tak? Nebo máte nějaké další návrhy?

http://www.ulo­zisko.sk/508434/K­arel_IV..doc
Doplňuji:
Žádná odpověď,tak ten text opíšu z meilu,který jsem dostala:

"Jak by to řešil Karel IV?

Především by zabavil majetek celé vládě a nechal je na Staromáku pro výstrahu popravit,za to,že mu rozkradli státní kasu!!!
Pak by nařídil lidem,aby se znovu věnovali zemědělství,aby se uživili,aby národ nemusel kupovat jídlo z Číny,Polska či Německa.
No a na závěr by národu doporučil,aby si kromě motyky,kosy a rýče pořídili nějaké ty zbraně,aby si mohli bránit majetek proti nepřizpůsobivým hordám,táhnoucím krajem a kradoucích cokoli na co přijdou.
A bude po krizi,po zvyšování cen a budeme se mít zase dobře.
Kdo tomuhle zatím nevěří,nebojte se,přijdete na to sami po těch nekonečných kecech a okrádání pracujících lidí.
Mějte se pěkně,národe český.........!"

Nejlepší odpověď
Drap

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-by-asi-resil-soucasnou-krizi-v-republice-karel-iv

Další odpovědi
anonym

Pokud chces:

Vkladat soubory: ulozto.cz
Vkladat obrazky: rajce.net

hanny 2

Drape,děkuji za upozornění,než bych se tady dopracovala k tomu,co zde bylo před 4 dny,tak jse to raději riskla.Celý týden jsem tu skoro nebyla.

hanny 2

Opsat kód a stáhnout soubor,jinak se mi to nepovedlo.Na rajce.net bych se musela registrovat!