Anka1597

Řeší učitelé na středních školách, jaké sešity bude mít žák?

Nebo je to jedno a nechávají výběr na žákovi? Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
Syd

Rozhodně jsou v tom mnohem benevolentnější než na základce, ale rýsování do linkovanýho ti asi neprojde.

Další odpovědi
Michal Kole

Jak kdo 🙂

Na technické předměty, kde se rýsuje je lepší A4 čtverečkovaný – pro kreslení vertikál / kolmic či horizontál – vodorovná čára, rozvožky

nebo čistý bez linek

raději však tlustčí sešit 460 (čistý) 465 (čtverečky)

Na češtinu, angličtinu, občanku, dějepis jednoznačně řádkovaný 464

bolak

Jak kterej. Některej ti řekne přesně co musíš mít, třeba tam kde se hodně čmárá (fyzika, geometrie), tam většinou vyžadujou prázdný listy (420,440,460). Tam kde se jen píše (dějepis, literatura) se zase předpokládaj linkovaný, abys nemusela pořád vytahovat pře..podložku, pardon.

Já to na škole nijak zvlášť neřešil, co sem měl ten den zrovna v baťohu, do toho sem prostě zapisoval a bylo, ale třeba fyzikářka měla z mojí šestset dvacet čtyrky hotový záchvaty. A od druháku už mi rodiče za můj nezpůsobilý život zatrhli kapesný, tak sem musel udělat pár škrtů abych ušetřil. Můj pověstný „všesešit“ se stal na škole legendou.