Reset hesla na facebooku

Dobrý večer,
včera jsem si resetovala heslo na facebooku a zatím mi nepřišla na mail žádná zpráva. Chtěla jsem se zeptat,zda to tak dlouho trvá normálně nebo jak dlouho. Ve spamu to nemám. Děkuji za odpověď

Odpovědi
anonym

dobrý den, zkuste to znovu.. mohla se někde stát chyba.. v případě, že vám heslo znovu nepřijde napište na technickou podporu FCB.. setkal sem se s tím, že na odpověď čekali uživatelé týden ale i jen hodinu… záleží na aktuálním vytížení techniků.. :/