Reproduktory pro PC a i pro iPod?

Chtěla jsem se zeptat, zda-lu vůbec existují reproduktory, které mohu normálně připojit k PC (především na poslech hudby, ale také filmů) a zároveň, když nemám zapnutý PC, poslouchat hudbu pouze přes iPod (tzv. dokovací stanice). Celkem by se mi to hodilo, ale nejsem si jistá, jestli to existuje. Tak bych byla ráda, zda-li to někdo neví. Děkuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
Hlada

To se dá vyřešit různě podle toho, čím ozvučujete místnost. Jestli to je klasické Hi-Fi, přijímač se zesilovačem nebo domácí kino, tak připojíte iPod k volnému přepínatelnému vstupu. Jestli to budou aktivní reproduktory k PC, tak se dají koupit takové, které mají víc vstupů. Jestli už nějaké máte, tak je potřeba do nich zabudovat další vstup buď přepínací nebo přes oddělovací odpory.