M@XeLL

Reparát???

Dělá se reparát z učiva celého roku, nebo jen z 2. pololetí??

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se jednoznačně odpovědět. Známka na vysvědčení je z učiva za 2. pololetí. Jenže zkoušející učitel a další členové zkušební komise se mohou ptát i na souvislosti, které vyplývají z kontextu apod. Záleží také na tom, zda ostatní žáci byli zkoušení z opakování učiva za celý rok apod., o který předmět jde. Přístup může být různý.

Další odpovědi
Marvan

Záleží ryze na domluvě s učitelem.

nabubindes

mmm, co je to reparát?

annas

Nabibundesi, opravdu nevíte, co je reparát?
Když dostane na konci školního roku nedostatečnou, musíte složit reparát, tedy opravnou zkoušku, abyste mohl postoupit do vyššího ročníku.