Renovace německé helmy

Na polici mám kopanou německou helmu. Zvnějšku je natřena načerno, ale zevnitř je holý plech, který helmu vytrvale rozežírá. Jedná se o nějakou raritní skoro dětskou velikost, takže je jí škoda.
Chci se zeptat znalce: Je rozumné ji zevnitř natřít olejem(konkorem). Čistit vnitřek a natírat nechci, abych ji ještě více nedokur**l. Už jsem ji v tomto stavu dostal.

Odpovědi
IK

Pokud zůstane na polici, nebude ti konkor smrdět, neumastíš si beznadějně polici a další věci tak se to dá. Já bych to jen lehce vytřela hadrem aby oleje bylo co nejméně.