norek

Remoska, nebo pečenka?

Chci si koupit remoska ,ale našla jsem i Pečenka od Rty.co je lepší.Nevidim v tom žádný rozdíl.Co myslíte?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Remoska je kulatá ,
pečenka má tvar čtverce – to bude asi hlavní rozdíl ,

jinak jsou oba dva druhy vyráběné s rozdílnou spotřebou el.energie ,
další rozdíl je ,že některé druhy zapékají i zespodu atd.

https://bydle­ni.idnes.cz/re­moska-a-pecenka-0er-/spotrebice.as­px?c=A140524_192224_spo­trebice_rez

Další odpovědi
Arne1

A není náhodou Pečenka napodobenina Remosky ?

Drap

V podstatě je to jedno a to samé.

dudu

Kulatá remoska nám slouží od roku 1973. Manželka v ní výlučně připravuje rýži a perfektně peče např. vepřové koleno. Podle vyjádření uživatelů je kvůli tepelnému rozložení a pohodě lepší remoska bez okénka. S oběma jsem maximálně spokojen.

aliendrone

Zásadní rozdíl v tom asi není (leda tak to okénko vs bez něj). S jednou vyjímkou – to kdybys někde našla Pečenou Romosku, to by mohlo být ZAJÍMAVÉ! ;) :D :D

briketka10

Bez odkazu nevíme nic..