Noga

Relevance zpětných odkazů

Chtěl bych zvýšit návštěvnost na svých stránkách o filmování a střihu. Na své druhé stránky, které jsou o zdravotnictví a mají poměrně slušnou návštěvnost, bych proto chtěl umístit odkaz (později možná i více odkazů na jiné stránky) na své první stránky o filmování.

Jak se na takový odkaz dívají vyhledávače? Je za to nějaký postih, že se ze stránek o zdravotnictví neodkazuje na relevantní, jiné zdravotnicky zaměřené stránky, ale na stránky o videu?
Představuji si to asi takto:

„Název stránek o video tvorbě“
Filmování, audiovizuální tvorba a střih.
www.nazevstranek.cz

Doplňuji:
@mod – můžete upravit ten odkaz ať nikam neodkazuje?

Nejlepší odpověď
kazisvět

Sankce se nebojte. Není nic špatného na prolinkování nesouvisejících služeb stejného provozovatele. Viz např. homepage Seznam.cz nebo horní lišta v Google. SEO efekt však bude malý.
Doplňuji:
Spíše počítejte jen s efektem přístupů návštěvníků vašeho druhého webu. Z hlediska SEO takové metody fungovaly před lety, dnes už skoro ne.

Další odpovědi
anonym

Vše se dočtete zde → http://www.jak­psatweb.cz/se­o/pagerank.html