kaktur

Relax Mobil- Internet

Dobrý den, potřebovala bych pomoct. Mám mobilního operátora Relax mobil ale nejde mi zprovoznit internet. Volala jsem do T-mobilu (Relax mobil sídlí pod T-mobilem) a tam mi řekli, že se musím obrátit na Relax mobil a zase opačně… Už jsem opravdu zoufalá, netuším co dělat. Děkuji za případnou pomoc a odpovědi.

Odpovědi
anonym

Sedni si, vychýchej se a zapřemýšlej… S čím chceš pomoct??

  • s vyjednáváním mezi Relaxem a T-mobile? *)
  • s nastavením telefonu? – postrádám uvedení typu
  • s nějakým jiným nastavením? – jakým?

___
Pokud nemáš podepsanou smlouvu na dobu určitou, pomůže ti ve vyjednávání, když požádáš o (číslo výpovědi) – uvidíš, jak okolo tebe začnou ´poskakovat´. Pokud ale smlouvu na dobu určitou máš, nepomůže v tomto směru ti nic – operátoři si prostě práci a zodpovědnost přehazují jako horký brambor.
😉
Mimochodem – co tě vede k datovým přenosům za 0,4 Kč/MB – to je, např. u Vodafone, v podstatě nejhorší možná nabídka… Nebo budeš platit dokonce 1,– Kč /MB???
;-D

bolak

tak taky s takovýmhle názvem… :)

se nemůžeš divit že ti net odpočívá… každopádně bych tam napsal mejla, i když to ty vlastně nemůžeš :) no prostě nejlepší bude když se mrkneš na smlouvu, tam máš číslo na který máš volat v případě problémů. tam zavolej a když budou dělat problémy, řekni že máš smlouvu s nima a že toto číslo máš volat, protože je na smlouvě. Když ti ten člověk na telefonu nevyhoví, požádej ho slušně o jeho celé jméno a příjmení, že se to musí hlásit. v případě že ani tohle nijak nepomůže, tak se na jejich pobočku dostavíš osobně, protože tam už tě tak snadno neodbydou. A když ano tak tam budeš stát dál a blokovat frontu dokaď to nezačnou řešit, jinak že se odtamtaď nehneš. A při nejhorším prostě požádáš o anulování smlouvy, pokud je teda nepřesvědčíš aby si tvůj problém nějak vyřešili mezi sebou a pak ti dali vědět, protože dělat někomu horkou bramboru je celkem vo hovně :)