Farishta

Rekvalifikace

Zdravim,

Jsem uz dele ja UP bez podpory atd a mam zajem o rekalifikaci.
Nasla jsem si primo obor Masaze a tu instituci. Byla jsem si vyzvednout i papiry na vyplneni.
Ale jde o to – rozhodne nemam predem domluveno, ze me nekdo zamestna, tak jak je to v tech papirech na vyplneni. Je tam take ze pokud po skonceni kurzu nenastoupim na zvoleny obor, cenu budu zpetne vracet.
No ale jak to mam tedy udelat? Vzdyt i kdyz si ten kurz udelam, neznamena to, ze me nekde zamestnaji prece…nebo co kdyz se pak najednou po skonceni najde uz prace jina a odejdu z pracaku?
Ma to tedy vubec smysl tohohle vyuzit?
Dekuji
Doplňuji:
Drap: Nemyslím, jestli má cenu si ho vůbec dělat…masáže chci dělat :) Já jen myslím, jestli má cenu se do toho pouštět od ÚP, jestli když si tu práci neseženu, jestli mi může tu cenu zpětně naúčtovat…

Odpovědi
Drap

Tak to dnes zkrátka vše funguje. Je na tvém zvážení zda to má či nemá cenu. Osobně znám několik lidí, kteří mají maserský kurz a jsou stále bez práce.

Stingo

Myslím, že zrovna masáž v seznamu hrazených rekvalifikací není.
http://portal­.mpsv.cz/upcr/kp/pha/rek­valifikace