Adam R

Jak by probíhala rekonstrukce bytového jádra, kdyby nebyl rok 1989?

Docela by mě zajímalo, kdyby nebyl rok 1989 a dále by se bydlelo ve státních bytech, jak by se v panelácích řešily plastová okna (dřevěné měly určitou životnost) a rekonstrukce bytových umakartových jader. Firmy by asi nebyly a i kdyby ano, tak rekonstrukce na vlastní náklady (když nejsem majitelem bytu) do toho bych asi nešel.
Doplňuji:
Otázkou by byly finance, jestli by stát pokryl náklady spojené s rekonstrukcí bytových jader. Při velkém množství bytů by možná musel rekonstrukce uhradit sám bydlící.

Odpovědi
ten který je

Vše by zajistilo bleskově a ochotně OPBH.:-)

gecco

I před ´89 měly domy majitele (stát, družstvo…) a správce – otázkou je, nakolik by bylo při případných rekonstrukcívh přihlíženo k individuálním požadavkům nájemníků…

mosoj

A kde tedy dělali všichni ti lidé když firmy nebyly ???