Jakoubek7

Je nutná rekolaudace autodílny, je-li areál, v němž se provozovna nachází, vedený v územním plánu jako „průmysl“?

Zdravim, je nutna rekolaudace provozovny (autodilny), pokud je areal, ve kterem se provozovna nachazi, v uzemnim planu veden jako „prumysl“ ? Deluji
--

Původní neotázka

Rekolaudace objektu

Upozornění
Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano. Autodílna je úplně jiný provoz než třeba opravna hodin. Přitom obojí je průmysl.