dust8

Řeknete 100× za sebou: „Ten můj Popokatepetl je ze všech Popokatepetlů ten nejpopokatepe­tlovanější Popokatepetl“?

Ve videu zdroje to zkusí. Dá to? ;D ..... A co VY? ;)

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=t-lpbRsRNoY

Nejlepší odpověď
Kelt

Natrénovat lze vše, driblování, hlavičky i opakování jazykolamů bez chyby. Na jedné straně je to jistě umění, na druhé straně se můžeme zeptat, jaký to má pro ostatní přínos, kromě chvilkového uznávání interpreta.

Další odpovědi
marci1

A co ty? 🙂

zbyndo

Nie,to nedokážem, chýba tam časový limit.Napr.: Dokážem zabehnúť 100 m.Nedokážem to za 10 s