EKSOT123

Řekne nebo naznačí mi někdo, proč mi tu mažou příspěvky?

1)Jednou to byly rovnou 2 nebo tři za jeden den. Tenkrát jsem odpovídal na rozdíly k přístupu k ekologii u nás a v Rakousku, Dal jsem si s tím dost práce, ale hned to zmizelo i s otázkou. Stejně jako nevinná odpověď na modřín opadavý.
2)Teď mi smazali otázku, kde jsem se snažil vyzdvihnout kvality Karla Gotta. Považoval jsem to za velmi cenné, protože mě to stálo delší čas přemýšlení o něm. Jestli právě toto se někde snaží zamést před světem, dělá podle mě medvědí službu. Ale otázka byla spojena s odkazem na písničku, kterou zpíval v ruštině… Naše média rozjela proti Rusku kampaň, a tak se snad někdo snaží aby tu bylo o Rusku jen to negativní? Nevím.

  1. Nyní jsem odpovídal na otázku Proč název štědrý den. Podle mě z odpovědi Annas na první náhled jednoznačně nevyznívá nejdůležitější informace, že Jezulátko je dar pro každého člověka. Vždyť to je přece poselství vánoc. Nebo se už ani u nás nesmí o náboženství veřejně mluvit? Muslimů tu přece ještě většinu nemáme? Napadá vás něco?

Omlouvám se za nevhodné téma pro dnešní den, zkusím to vynahradit nějakým pěkným příspěvkem.

Odpovědi
Kepler

To se tady stává neustále a nejen tobě. Nějakému magorovi to asi dělá radost, nemá cenu nad tím přemýšlet.

Ametyst

Je tu zřejmě nějaký politicky korektor a mysli si, jaké koná dobro. Podle mě zamést to pod koberec, jak radí Kepler, je špatně a dává to mazalovi plnou moc. Ledaže je tu parta hochů, co spolu mluví…

anonym

Nech to koňovi, má větší hlavu…

Na tomto serveru je tento problém totiž už jakýmsi evergreenem, neustále dokola omílaným. Neexistuje tu bohužel téměř žádný efektivní dohled nad tím, co si uživatelé navzájem mažou. Admini do toho často ani nezasahují, to co se tu běžně děje je, že jeden uživatel s vyšším hodnocením smaže otázku jinému uživateli obyčejným klepnutím na tlačítko nahlásit nahlášením po kterém okamžitě a automaticky následuje výmaz. Je to blbě nastavené, o tom žádná, měly by být k výmazu potřebné minimálně tři hlášení než k němu automaticky dojde, ale bohužel je to tak jak to je a my s tím nic nenaděláme.

EKSOT123

Jo, tak už to začínám chápat. Byla mi teď smazána i otázka na tipy na vánoční písničky. A Admin smazal i vše další jako obtěžující apod. To by mě nikdy nenapadlo, že třeba lidi nesmí vědět, proč se říká štědrý den, že se zde nesmí dát odkaz na koledy apod. Neuvěřitelné!!! Takže se zde prosím neptejte na otázky např. kolem náboženství, nemá to cenu. Dozvíte se jen to, co se shoduje s názory bonzálka a admina. Nejspíš to tu k jejich radosti zabalím. Dosáhli svého

anonym

Tak zase ale pokud si pleteš smysl tohoto serveru a nějaké své informace tu vydáváš za otázky, umím pochopit že se mu to nezamlouvá. To by uměl každý psát tu podobné NEOTÁZKY např „To jste věděli že jsem mistr světa ve do **** ? Nevěděli, tak už to víte.“ To je houby otázka 🙂 Tak pokud tu publikuješ tento typ, možná by ses měl zamyslet nad tím co je to vlastně otázka.

anonym

publikovat tu otázku jen proto že máš pocit že by lidé měli něco vědět je projev nepochopení smyslu tohoto serveru a významu pojmu otázka.

anonym

Otázka která na sebe hned taky odpovídá a v podstatě jen dodává ono tupé „Souhlasíte ?“ aby splnila podmínku otazníku na konci, fakt není otázkou v tom smyslu, pro který tento server vznikl.

EKSOT123

Spíš mi mizí úplně normální příspěvky. Došel jsem k závěru, že tu mám nějakého „osobního strážce“. Ale je pravda, že většinu otázek mám typu jak píšeš. Ty mě většinou nesmažou. Takové chlubící dotazyzde někdy dávají i jiní. Taky objeví třeba nějaké pěkné video, naformulují k němu jakousi otázku aby se splnila podmínka dotazu… Většinou to naštěstí projde, ale ne vždy.
Zrovna jsem si všiml, že Keplerovi zmizela otázka ohledně souvislosti lékařů a lekání. Ale to je zas z jiného soudku.

Ametyst

Nevzdávej to, to by byla škoda. Vždyť jsi bronzový. Je hloupé, že někdo, kdo má jen trošku moci nad lidma, jim takhle dělá zle. Mrzí mě to.