jirka F

Řekli byste, že už teď je po zimě? Nebo můžeme ještě očekávat nějaké vpády severských větrů?

Slunce svítí hřeje do tváře,ptáci zpívají…

zdroj obrázku:čerpaní s pixabay.

Otázka je s pohledu,laika není odborná!!

Nejlepší odpověď
Rokio

Podle mě zima ještě neskončila a k pořádnému jaru je ještě daleko.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že zima ještě úplně neskončila.

Kepler

Kdepak, ještě ani není přejaří. Ještě můžeme zažít pořádné mrazy. Historicky nejnižší naměřená teplota na území dnešní ČR, –42,2 °C, byla zaznamenána právě v únoru. https://www.tre­king.cz/pocasi/dlou­hodoba-predpoved-pocasi-na-unor.htm Sluníčko už dokáže trochu zahřát, ale momentálně k nám funí teplý středomořský vzduch po zadní straně anticyklóny. To se ještě změní.

Malvína

Spousta lidí si myslí, že už začalo jaro, ale dle mého nás příroda ještě pěkně překvapí! Je přece pořád a stále polovina ÚNORA 🙂